50 مطلب آخر
صفحه اصلی / سایت تخصصی بیمارستانسازی - راهنمای سایت

به

سایت تخصصی بیمارستان سازی در ایران

اولین و جامعترین مرجع اطلاعات و استانداردهای بیمارستانی در کشور

 

خوش آمدید

 

 

این سایت ،  یک مرجع تخصصی  و حرفه ای با راهبرد علمی آموزشی و خبررسانی ، برای  فعالان  در عرصهء  بیمارستانسازی  و  بیمارستانداری  است تا  اطلاعات تخصصی و دانش فنی حوزه عملکرد خود  را  ارتقاء  دهند.

 

بنابراین ، فرض بر تسلط  کاربران محترم به  اصول و مقدمات و اصطلاحات و دستورالعملهای جاری در این حرفه چند وجهی بوده  و  بدیهی است که سطح مطالب آن  برای افراد  غیر  شاغل  در این صنف ،  سنگین خواهد بود.

   

پیشنهاد میگردد فقط  دست اندرکاران این حوزه  ،  که  دارای پیش فرضهای تخصصی  بالا هستند  ،  عضو  این سایت گردیده و افراد غیر آشنا با موضوعات بیمارستانسازی   و   بیمارستانداری  ،  از طی مراحل عضویت  و بخصوص شارژ اعتبار  عضویت ، در این سایت خودداری فرمایند.   

 

 


 

مطالب این سایت در 57  فایل دسته بندی شده است

که بغیر از فایل بولتن خبر  دسترسی به مطالب 56  فایل دیگر این سایت

آزاد  و  رایگان  میباشد 

 

 دسترسی به فایل   بولتن خبر   حاوی اطلاعات تحلیلی پروژه های بیمارستانی

مستلزم   شارژ   اعتبار میباشد

 


 

  مراحل عضویت در سایت 

 

 راهنمای انواع  شارژعضویت ،  مدت و مبلغ  آنها

 

 شرایط  کاربران ویژه  - رایگان 

 

 راهنمای تحقیق در بانک اطلاعات بیمارستانسازی کشور

 


 

توضیحات تکمیلی:

1 - در هر مرحله ای از مراحل  ثبت نام  چنانچه به مشکلی برخورد نمودید ،  بهتر است مجددآ مراحل عضویت را  از ابتدا طی فرمایید.

2 - بعد از طی مراحل ثبت نام ، یک لینک تائید به ایمیل  شما ارسال میشود، چنانچه به هر دلیلی بر روی این لینک ارسالی به ایمیل تان کلیک نکرده اید ، پس از یک هفته  بصورت اتوماتیک ثبت نام شما از حافظه پاک شده و میبایستی مجددآ اقدام به  طی مراحل ثبت نام بفرمائید.

3 - برای پرهیز از سنگین شدن سایت ،  در مواردی که حق شارژ عضویت در سایت ، تراز مثبت نداشته باشد، چنانچه بمدت 3 ماه  با  نام کاربری خودتان وارد سایت نشده باشید ، بطور اتوماتیک ، اطلاعات شما در سایت  حذف  میگردد . در چنین حالتی در صورت نیاز ، لازم است  مجددآ مراحل ثبت نام را  از ابتدا طی فرمایید.

4 -  هرگونه سوال و ابهام در هر زمینه  در این سایت را  ، میتوانید از طریق ایمیل های  سایت با ما درمیان بگذارید . 

5 - منوی پاسخگویی به سوالات تخصصی کاربران عضو ،  صرفآ جهت کاربران عضو سایت  میباشد .  با ارسال سوالات تخصصی خود از این طریق ، جوابهای تخصصی ما را در صفحه پروفایل اختصاصی خودتان در سایت  و به صورت کاملا خصوصی دریافت نمائید .

6 - منوی پاسخگویی به سوالات تخصصی کاربران عضو ،  همچنین  بعنوان کوتاهترین راه انتقال  نظر - انتقاد - پیشنهاد و هر موردی است که فکر میکنید بایستی این سایت برای شما فراهم بسازد ؛ ولی ما آن را فراموش کرده ایم ؛  آنها را دریغ نفرموده و با روش ساده ای  که برایتان پیش بینی کرده ایم ،  به ما اعلام بفرمایید. 

 

 


 

 

آمار بازدیدها

بازدید امروز : 254
بازدید دیروز : 2958
بازدید این ماه : 66043
بازدید امسال : 207243
بازدید کل : 36574316

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش