50 مطلب آخر
اخبارحاشیه : درخواست قطر براي جذب پزشك و پرستار

وزير بهداشت قطر در ديدار با وزيركار و امور اجتماعي از پذيرش يك هزار نيروي پزشك و پرستار ايراني خبر داد 

وزير بهداشت قطر پيشرفت ايران در زمينه توليد دارو را چشمگير توصيف كرد و گفت : نيروهاي متخصص ايراني با خدمات مطلوب خود، نظر مردم قطر را بويژه در زمينه خدمات پزشكي تامين كرده‌اند. با وزير كار قطر در خصوص استفاده از ساير نيروهاي متخصص ايران مذاكره خواهد كرد.

بنت محمد آل ثاني از پيشنهاد وزير كار و امور اجتماعي در خصوص ايجاد بيمارستان با كادر ايراني بسيار استقبال كرد و گفت : مانعي براي اجرايي شدن اين پيشنهاد وجود ندارد زيرا هم اكنون يك بيمارستان خارج از دوحه در حال ساخت است. وي از سرمايه گذاري ايرانيان براي ساخت بيمارستان با كادر پزشكي ايراني استقبال كرد.

برای دیدن مابقی خبر بر روی کلمهء   ادامهء متن  در ذیل این کادر کلیک فرمایید :

تحلیل ما

متن کامل

درخواست قطر براي جذب هزار پزشك و پرستار از ايران

 وزير بهداشت قطر در ديدار با وزيركار و امور اجتماعي از پذيرش يك هزار نيروي پزشك و پرستار ايراني خبر داد.

به گزارش روابط عمومي وزارت كار وامور اجتماعي، سيد محمد جهرمي در اين ديدار ايران يك را كشور اعزام كننده پزشك و پرستار در سطح بين المللي عنوان كرد و گفت : شهرت ايران در اين زمينه به كشورهاي همجوار محدود نمي شود و ما در سطح اروپا و آمريكا هم حرف هاي زيادي براي گفتن داريم.

وي با اشاره به اينكه مردم قطر به خدمات كار در پزشكي ايران كاملا اعتماد دارند ، يادآور شد : اين اعتماد نشان دهنده توانمندي علمي پزشكان ايراني است و آنها در تمامي كنفرانس ها و كنگره هاي پزشكي در اروپا و آمريكا درخشيده‌اند.

جهرمي با تاكيد بر اينكه بخش عمده‌اي از نيازهاي دارويي كشور در داخل تامين مي‌شود ، گفت : آمادگي داريم تا داروهاي مورد نياز كشور دوست و برادر قطر را نيز تامين كنيم.

وزير كار و امور اجتماعي با اشاره به تجربه كشورهاي حوزه خليج فارس در خصوص راه اندازي بيمارستان با كادر پزشكي ايران ، گفت : قطر نيز مي تواند بيمارستاني را احداث كند تا پزشكان و پرستاران ايراني در آن فعاليت كنند.

جهرمي بر توسعه روابط دو كشور در ساير زمينه ها تاكيد كرد و گفت : انتظار ما حمايت دولت قطر از نيروي كار ايراني است. زيرا با توجه به سابقه حضور ايرانيان در اين كشور با تخصص هاي مختلف ، فعاليت پيمانكاران ايراني مي تواند به نفع كشور و دولت قطر باشد.

 در اين ديدار شيخه غاليه بنت محمد آل ثاني وزير بهداشت قطر با ابراز خرسندي از توسعه مناسبات دو كشور از تشكيل كميسيون مشترك همكاري بين وزارتخانه هاي بهداشت دو كشور خبر داد.

 وي گفت : بر اساس توافق‌ها با همتاي ايراني مقرر شد تعدا پزشكان و پرستاران ايراني در قطر به هزار نفر افزايش يابد.

وزير بهداشت قطر پيشرفت ايران در زمينه توليد دارو را چشمگير توصيف كرد و گفت : نيروهاي متخصص ايراني با خدمات مطلوب خود، نظر مردم قطر را بويژه در زمينه خدمات پزشكي تامين كرده‌اند.

وي يادآورشد : با وزير كار قطر در خصوص استفاده از ساير نيروهاي متخصص ايران مذاكره خواهد كرد.

بنت محمد آل ثاني از پيشنهاد وزير كار و امور اجتماعي در خصوص ايجاد بيمارستان با كادر ايراني بسيار استقبال كرد و گفت : مانعي براي اجرايي شدن اين پيشنهاد وجود ندارد زيرا هم اكنون يك بيمارستان خارج از دوحه در حال ساخت است.

وي از سرمايه گذاري ايرانيان براي ساخت بيمارستان با كادر پزشكي ايراني استقبال كرد.

منبع - فارس

منبع : تاریخ : ۱۳۸۶/۱۰/۱۹ تعداد بازدیدکنندگان : 12322

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 469
بازدید دیروز : 2958
بازدید این ماه : 66258
بازدید امسال : 207458
بازدید کل : 36574531

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش