50 مطلب آخر
چند پروژه : آرشیو اخبار بیمارستان سازی-فروردین87

 توجه به اهمیت نگهداری اطلاعات آماری بیمارستان سازی ٬ آرشیو  اخبار بیمارستان سازی  به صورت دسته بندی در دوره های های زمانی مشخص  ٬ بشرح ذیل و مربوط به دورهء زمانی    فروردین  ماه   ۱۳۸۷  در دسترس شما قرار دارد .

 • افتتاح بيمارستان 96 تخت‌خوابي خلخال
 • 200 ميليون تومان اعتبار براي خريد زمين بيمارستان طبس اختصاص يافت
 • بخش هموفیلی بیمارستان امام خمینی نوسازی و تجهیز میشود
 • ساخت بيمارستان ‪ ۹۶‬تختخوابي قشم تصويب شده است
 • بيمارستان ‪ ۱۶۰‬تختخوابي بهشهر تا پايان سال ‪ ۸۹‬به بهره‌برداري مي‌رسد
 • دو بيمارستان ‪ ۲۲۰‬و ‪ ۱۶۰‬تختخوابي در سمنان و دامغان در دست ساخت است
 • بيمارستان ‪ ۶۴‬تختخوابي سرخس با حضور وزير بهداشت افتتاح شد
 • ساخت بيمارستان جديد سراب، قطعي شد
 • بیمارستان 64 تختخوابی امام حسین(ع) بیجار افتتاح شد
 • کلنگ بیمارستان 540 تختخوابی کوثر سنندج به زمین زده شد
 • اختصاص 60 ميليارد ريال براي بيمارستان 210 تختخوابي آمل

 لطفآ برای مطالعه خبرهای بالا بر روی کلمهء  ادامهء متن  در کادر زیر کلیک فرمایید .

تحلیل ما

متن کامل

افتتاح بيمارستان 96 تخت‌خوابي خلخال
 
ایرنا و ایسنا - ۲۷/۱/۸۷
 
پس ازگذشت ‪ ۱۷‬سال از آغاز ساخت بيمارستان ‪ ۱۲۰‬تختخوابي شهرستان خلخال، اين بيمارستان روز سه‌شنبه با حضور وزيران بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و مسكن و شهرسازي به بهره‌برداري رسيد. وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، از اختصاص 120 ميليون دلار بودجه ارزي براي تهيه تجهيزات بيمارستاني خبر داد. رييس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي و درماني استان اردبيل در آيين بهره‌برداري از اين طرح گفت: عمليات احداث اين واحد بهداشتي و درماني از سال ‪ ۱۳۷۰‬در زميني به مساحت چهار هكتار آغاز شد. دكتر علي محمديان با اشاره به احداث ‪ ۱۲‬هزار مترمربع فضاي بيمارستاني و درماني در اين بيمارستان افزود: اين واحد بيمارستاني مجهز به بخشهاي زنان و زايمان، داخلي، اطفال، جراحي عمومي، آي.سي.يو، سي.سي.يو، اورژانس، دياليز، راديولوژي ، آندوسكوپي و دندانپزشكي است. وي بيان كرد: براي احداث بنا و فضاهاي ساختماني اين بيمارستان ‪۱۲۰‬ تختخوابي ‪ ۵۰‬ميليارد ريال هزينه شده و تجهيز آن به امكانات درماني و بيمارستاني نيز با ‪ ۲۰‬ميليارد ريال از محل اعتبارات سفر رياست جمهوري به استان انجام شده است. معاون وزير مسكن و شهرسازي و مديرعامل سازمان مجري ساختمانهاي دولتي و عمومي نيز در اين آيين با اشاره به آغاز احداث ‪ ۹۶‬بيمارستان در سطح كشور در سال ‪ ۶۹‬و تاخير در بهره‌برداري از آنها تا روي كار آمدن دولت نهم گفت: در سه سال گذشته ‪ ۴۲‬واحد از اين بيمارستانها از جمله بيمارستان خلخال به بهره‌برداري رسيد و ‪ ۱۲‬واحد آن نيز تا آخر امسال به بهره‌برداري مي‌رسد. موسي برزگر افزود: درطرحهاي جديد احداث بيمارستان وزارت مسكن و شهرسازي احداث چندين واحد و مركز بهداشتي و درماني با دو هزار تخت را بر عهده گرفته است. دكتر كامران باقري لنكراني، در مراسم افتتاح بيمارستان 96 تخت‌خوابي شهر خلخال در استان اردبيل، با اشاره به اقدامات دولت نهم در حوزه سلامت و بهداشت و درمان، گفت: از زمان آغاز فعاليت دولت نهم نه تنها بخش عمده‌اي از پنج هزار پروژه اين حوزه به اتمام رسيده، بلكه پروژه‌هاي جديدي نيز شروع شده كه برخي از آنها به پايان رسيده است. وي افزود:‌ در بخش اورژانس‌هاي بيمارستاني، 650 پايگاه اورژانس بيمارستاني در شهريور ماه سال 84 وجود داشت كه به يك‌هزار و 480 پايگاه در حال حاضر رسيده و رشدي بيش از 5/2 برابري داشته است. لنكراني با اشاره به فاصله بين نيازها و وضعيت موجود در بخش سلامت كشور، خاطرنشان كرد: 970 تخت مراقبت‌هاي ويژه در شهريور ماه سال 84 در كل كشور وجود داشت كه هم اكنون به 1800 تخت رسيده و تا چند ماه آينده نيز 1000 تخت ديگر به اين مجموعه اضافه خواهد شد.  گفتني است، بيمارستان 96 تختخوابي خلخال در زميني به مساحت 4 هكتار و با 70 ميليارد ريال اعتبار با حضور وزراي مسكن و شهرسازي و بهداشت و درمان به بهره‌برداري رسيد. شهرستان خلخال با ‪ ۹۵‬هزار نفر جمعيت در جنوب اردبيل واقع است.
 

200 ميليون تومان اعتبار براي خريد زمين بيمارستان طبس اختصاص يافت

ایسنا - ۲۶/۱/۸۷

براي سومين بار مسؤولان شهرستان طبس به صورت سرزده هنگام نماز مغرب و عشاء اين بار در مسجد حجت (عج) طبس حاضر شده و به بررسي مشکلات ساكنان  منطقه پرداختند. مهدي کياني مقدم،‌ فرماندار طبس نيز گفت: به صورت سرزده بين مردم حاضر شديم تا مشکلات آنها را بشنويم و نوکري مردم افتخار ماست که براي چند مدتي به ما سپرده شده است. يکي ديگر از حاضران در جلسه گفت: چرا ساخت بيمارستاني که از مصوبات سفر رئيس جمهور به طبس بود به جايي نرسيده است؟ فرماندار نيز گفت: ‌٢٠٠ ميليون تومان اعتبار پيش بيني و مقرر شده زمين جنب بيمارستان سيد مصطفي خميني براي احداث بيمارستان جديد خريداري شود.

بخش هموفیلی بیمارستان امام خمینی نوسازی و تجهیز میشود

مهر - ۲۶ /۱/ ۸۷

بنیاد امور بیماری های خاص، نوسازی و تجهیز بخش هموفیلی بیمارستان امام خمینی را برعهده می گیرد . دکتر فاطمه هاشمی رئیس بنیاد امور بیماری های خاص، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تهران و مسئولین بیمارستان امام خمینی طی بازدیدی از بخش هموفیلی بیمارستان امام، مشکلات و کمبودهای این بخش را مورد بررسی قرار دادند . در این بازدید که به مناسبت روز جهانی هموفیلی صورت گرفت نیازهای این بخش و مشکلات بیماران توسط مسئولین و پزشکان مطرح و قرار شد پیرو اصلاحات و تغییراتی که درسال گذشته توسط معاونت سلامت وزارت بهداشت و درمان صورت گرفته، بنیاد نسبت به تکمیل نوسازی و تجهیز آن اقدام کند . کمک به راه اندازی بخش فیزیوتراپی، آزمایشگاه و دندانپزشکی از جمله موارد توسعه این بخش خواهد بود . همچنین موضوع تاسیس مرکز بیماری های انعقادی با توجه به ظرفیت های بیمارستان امام ، مطرح شد که بنیاد امور بیماری های خاص از آن استقبال و اعلام کرد که چنین مرکزی را مورد حمایت قرار خواهد داد و مقرر شد بیمارستان امام خمینی پیگیری لازم را در این زمینه انجام دهد .

ساخت بيمارستان ‪ ۹۶‬تختخوابي قشم تصويب شده است

ایرنا - ۲۵/۱/۸۷

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت:درماه‌هاي پاياني سال گذشته و در دور دوم سفر هيات دولت به استان هرمزگان، احداث بيمارستان ‪ ۹۶‬تختخوابي قشم با حمايت مالي سازمان منطقه آزاد قشم و وزارت بهداشت، به تصويب رسيد.دكتر مهدي فكوري،  افزود: با حمايت‌هاي سازمان منطقه آزاد قشم، ساخت بيمارستان ‪ ۹۶‬تختخوابي در جزيره قشم، بزودي آغاز مي‌شود. وي بيان كرد:توسعه فضاي فيزيكي بيمارستان حضرت فاطمه‌الزهرا (س) شهر قشم با احداث بخش اورژانس بابرخي تجهيزات مدرن درسال جاري يكي ديگراز اقدامات موثر در امر توسعه امور درماني و بهداشتي شهرستان قشم است.  شهرستان قشم، هم اكنون داراي يك بيمارستان بسيار قديمي است كه با توجه به نبود وسايل مجهز و پيشرفته در آن، در بسياري از موارد فاقد خدمات دهي به مردم و بيماران مي‌باشد و احداث بيمارستان ‪ ۹۶‬تختخوابي از اساسي‌ترين نيازهاي مردم شهرستان قشم بشمار مي‌آيد. 

بيمارستان ‪ ۱۶۰‬تختخوابي بهشهر تا پايان سال ‪ ۸۹‬به بهره‌برداري مي‌رسد

ایرنا - ۲۴/۱/۸۷

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر گفت : بيمارستان ‪ ۱۶۰‬تختخوابي بهشهر كه از مصوبات سفر رييس جمهور به مازندران بود با اختصاص مبلغ ‪۱۲۰‬ ميليارد ريال تا پايان سال ‪ ۱۳۸۹‬به بهره برداري خواهد رسيد. "محسن باقري" ادامه داد: پس از پايان مطالعات اجراي اين پروژه ، با اختصاص ‪ ۲۰‬ميليارد ريال ، مرحله اول اجراي اين طرح در سال ‪ ۱۳۸۷‬آغاز خواهد شد. وي ادامه داد: طرح احداث هشت واحد مسكن پزشكان نيز به منظور اسكان پزشكان متخصص شاغل در اين بيمارستان آغاز شده است و طي يك پروسه ‪ ۹‬ماهه در اختيار اين متخصصان قرار خواهد گرفت. وي به ضرورت توسعه بيمارستانهاي بهشهر اشاره كرد و گفت : به دليل ضرورت گسترش فضاي درماني بيمارستان شهدا ، با صرف هزينه‌اي بالغ بر سه ميليارد ريال از كمكهاي مردمي ، بخشهاي اورژانس ، آزمايشگاه و بخش زنان اين مركز درماني را توسعه داده‌ايم. "باقري" افزود: چون در قانون ، بودجه‌اي براي افزايش و گسترش بيمارستان پيش بيني نشده است هزينه‌هاي مورد نياز را پس از تشكيل مجمع خيرين سلامت شهرستان ، از طريق كمكهاي مردمي تامين كرديم. وي ادامه داد: اگر بيمارستان جايگزين امام در چند سال آينده افتتاح گردد چون محل جديد آن در شرق بهشهر واقع است تصميم گرفتيم به منظور جلوگيري از مراجعه ساكنان غرب شهرستان و تلف نشدن وقت بيماران ، مركز بيمارستاني شهدا را توسعه دهيم تا در دو سوي بهشهر بتوانيم نيازهاي درماني بيماران اورژانسي را برآورده سازيم. وي از ارتقا سطح بيمارستان امام خبر داد و گفت: به دليل افزايش كيفيت آي سي يو (‪ (icu‬و سي سي يو (‪ (ccu‬و پرسنل بخشهاي مختلف ، در گروه بندي جديد مراكز درماني ، اين بيمارستان به عنوان بيمارستان درجه يك شناخته و معرفي شد. مدير شبكه بهداشت و درمان بهشهر يادآور شد: در سال ‪ ، ۱۳۸۶‬در اين مركز درماني ‪ ۵۴‬هزار بيمار پذيرش شده‌اند كه از اين تعداد تنها ‪ ۴۰‬بيماربه دليل نداشتن امكانات مورد نياز به مراكز درماني مجهزتر اعزام گرديده‌اند. مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر در خصوص ارايه خدمات به مناطق روستايي و بخش محروم "يانه سر" گفت : حدود هفت درصد جمعيت شهرستان و ‪۱۲/۵‬ درصد جمعيت روستايي بهشهر در منطقه يانه‌سر سكونت دارند كه به دليل محروميت بيش از اندازه ، مركز بهداشت بهشهر بيش از ‪ ۲۷‬درصد بودجه دارو و تجهيزات مناطق روستايي شهرستان را در اين منطقه هزينه كرده‌است. وي ادامه داد: در حال حاضر سرانه دارو و تجهيزات در اين بخش بيش از ‪۲/۶‬ برابر مبلغ هزينه شده براي هر نفر در ساير روستاها است. "باقري" به توجه ويژه شبكه بهداشت به اين منطقه محروم اشاره كرد و گفت: در بخش يانه سر به ازا هر هزار و ‪ ۸۰۰‬نفر يك پزشك فعاليت مي‌كند و مبلغ هزينه شده درمان در اين بخش براي هر نفر ‪ ۱۵۰‬هزار ريال است درحالي كه در ساير روستاها به ازاي هر سه هزار و ‪ ۱۰۰‬نفر يك پزشك حضور دارد و سرانه درماني هر نفرنيز ‪ ۹۳‬هزار ريال است.

دو بيمارستان ‪ ۲۲۰‬و ‪ ۱۶۰‬تختخوابي در سمنان و دامغان در دست ساخت است

ایرنا - ۲۴/۱/۸۷

محمدي معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشكي و خدمات بهداشتي درماني سمنان با اشاره به در دست ساخت بودن دو بيمارستان ‪ ۲۲۰‬و ‪ ۱۶۰‬تختخوابي در سمنان و دامغان گفت:اين بيمارستانها كه در قالب مصوبه سفر رهبري احداث مي‌شوند سال آينده به بهره‌برداري خواهند رسيد. وي گفت: هزينه ساخت اين بيمارستاها بيش از ‪ ۵۰۰‬ميليارد ريال است. معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي‌درماني سمنان گفت:ساخت بيمارستان ‪ ۹۶‬تختخوابي گرمسار نيز در دست طراحي قرار دارد گفت:براي خريد دستگاه آنژيوگرافي بيمارستان اميرالمومنين سمنان ‪ ۱۰‬ميليارد ريال هزينه شده است. "غلامرضا محمدي" گفت: بخش آنژيوگرافي اين بيمارستان در نيمه اول امسال شروع به كار خواهد كرد. وي گفت: بر اساس سيستم سطح‌بندي و با راه‌اندازي بخش مذكور،اين بيمارستان به غير از بخش سوختگي و سوانح داراي كليه بخشها مي‌شود. وي افزود: بخش سوختگي و سوانح نيز قرار است در بيمارستان جديد در دست ساخت ايجاد شود.
 
 
بيمارستان ‪ ۶۴‬تختخوابي سرخس با حضور وزير بهداشت افتتاح شد
 
ایرنا - ۲۲/۱/۸۷
 
بيمارستان ‪ ۶۴‬تختخوابي سرخس با نام "لقمان حكيم" همزمان با دور دوم سفر رييس جمهورو هيات دولت به استان خراسان رضوي پنجشنبه شب با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي افتتاح شد.
 
 
ساخت بيمارستان جديد سراب، قطعي شد
 
ایرنا - ۲۱/۱/۸۷
 
رييس شبكه بهداشت سراب، از قطعي شدن ساخت بيمارستان جديد اين شهرستان و آغاز عمليات اجرايي آن در سال جاري خبر داد. "سيدابراهيم خليل‌بايرامي" گفت: براي‌اجراي اين طرح در سال جاري ‪ ۹‬ميليارد ريال اعتبار اختصاص يافته است. وي افزود:با توجه به احداث كارخانه"نفلين سينت" و كمبود تخت بيمارستاني در اين شهرستان،ساخت بيمارستان جديد درسراب ازاهميت بسزايي برخوردار است. وي ابراز اميدواري كرد كه در سايه توجهات ويژه دولت و مسوولان استاني ، بيمارستان جديد سراب تا سه سال آينده به بهره‌برداري برسد. خليل‌بايرامي،موفقيت‌هاي شبكه بهداشت و درمان سراب درسال گذشته را چشمگير خواند و گفت: جايگزيني خودروهاي فرسوده شبكه با خودروهاي جديد،ايجاد چهار مركز فوريت‌هاي پزشكي مجهز به چهار دستگاه آمبولانس نو و انجام تعميرات كلي در‪ ۴۰‬درصد فضاهاي فيزيكي و تاسيساتي از جمله اين موفقيت‌ها بود. وي‌از راه‌اندازي چهار مركز بهداشت و درمان و يك باب خانه بهداشت ، ايجاد ساختمان‌چهار واحدي پانسيون متخصصين،راه‌اندازي داروخانه در بيمارستان امام (ره) سراب و گشايش آزمايشگاه بخش مهربان رااز ديگر موفقيت‌هاي شبكه بهداشت و درمان سراب در سال قبل برشمرد. وي از استقرار دستگاه " سي تي اسكن" در بيمارستان فعلي، تسريع در ساخت بيمارستان جديد، احداث ساختمان جديد شبكه بهداشت و درمان سراب و تعويض آمبولانس‌هاي فرسوده به عنوان برنامه‌هاي سال جاري شبكه بهداشت ودرمان سراب ياد كرد. شهرستان سراب با ‪ ۱۳۷‬هزار نفر جمعيت در فاصله ‪ ۱۴۰‬كيلومتري شرق تبريز واقع شده است.اين بيمارستان با هفت هزار و ‪ ۲۰۰‬متر مربع زيربنا در زميني به‌مساحت شش هكتار با هزينه ‪ ۴۲‬ميليارد ريال به بهره‌برداري رسيده است. احداث اين بيمارستان ‪ ۱۷‬سال به طول انجاميده كه ‪ ۶۵‬درصد عمليات اجرايي در دولت نهم صورت گرفته است و بيمارستان مزبور داراي بخش‌هاي داخلي، اطفال ، زنان و زايمان،جراحي، آزمايشگاه، راديولوژي، داروخانه، كلينيك‌هاي تخصصي ، اورژانس، تالاسمي و دياليز مي‌باشد.
 
 
بیمارستان 64 تختخوابی امام حسین(ع) بیجار افتتاح شد
مهر - ۲۱/۱/۸۷
بیمارستان 64 تختخوابی امام حسین(ع) بیجار با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.  با حضور دکتر باقری لنکرانی و استاندار کردستان، بیمارستان 64 تختخوابی حضرت امام حسین(ع) شهرستان بیجار آغاز به کار کرد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی در حاشیه مراسم افتتاح این بیمارستان اظهار داشت: بیمارستان 64 تختخوابی حضرت امام حسین(ع) بیجار در زمینی به مساحت 60 هکتار و با زیربنایی بالغ بر 9 هزار متر مربع ساخته شده است. طیب قدیمی ادامه داد: این بیمارستان دارای بخشهای جراحی، داخلی، زنان، اطفال، روانپزشکی، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، ارتوپدی و ... است. وی افزود: ساخت این بیمارستان توسط وزارت مسکن و شهرسازی استان از چندین سال گذشته آغاز شده بود که در پی سفر ریاست جمهور به استان کردستان توسعه و تجهیز آن به عنوان یکی از مصوبات این سفر قرار گرفت. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: پس از تحویل ساختمان این بیمارستان به دانشگاه علوم پزشکی، تجهیز امکانات آن در مدت کمتر از دو ماه انجام شده و خوشبختانه امروز شاهد افتتاح آن به دست وزیر بهداشت هستیم. قدیمی یادآور شد: برای ساخت این بیمارستان اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال و برای توسعه و تجهیز امکانات مورد نیاز آن 18 میلیارد ریال هزینه شده است.
 
 
کلنگ بیمارستان 540 تختخوابی کوثر سنندج به زمین زده شد
 
مهر - ۲۰/۱/۸۷
 
کلنگ بیمارستان 540 تختخوابی کوثر سنندج از مصوبات سفر هیئت دولت به استان کردستان با حضور وزیر بهداشت به زمین زده شد . رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان در حاشیه کلنگ زنی این بیمارستان اظهار داشت: بیمارستان فوق تخصصی کوثر سنندج در زمینی به مساحت 55 هزار متر مربع و در 10 طبقه به وسیله جدیدترین شیوه های معماری ساخته خواهد شد. طیب قدیمی ادامه داد: ساخت بیمارستان فوق تخصصی کوثر سنندج یکی از مصوبات سفر استانی هیئت دولت به استان کردستان است که در سال گذشته عملیات فازهای مطالعاتی آن انجام گرفته و پس از تملک زمین عملیات ساخت آن آغاز شد. وی ادامه داد: اعتبار اولیه برای ساخت این بیمارستان بالغ بر 45 میلیارد ریال است که در صورت نیاز در فازهای بعدی اعتبارات بیشتری نیز برای ساخت آن اختصاص داده خواهد شد. همچنین وزیر بهداشت و درمان آموزش پزشکی در ادامه سفر یک روزه خود به سنندج از مراحل اجرایی و ساخت و ساز مرکز جراحی قلب سنندج بازدید کرد. مرکز جراحی قلب سنندج با زیربنای حدود سه هزار و ‪ ۸۰۰‬ متر مربع دارای بخش‌های CCU‬، ‪ICU‬، اتاق عمل، آنژیوگرافی، آزمایشگاه، رادیولوژی و بخشهای بستری و واحدهای آموزشی است. مرکز مرجع غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از دیگر طرحهایی است که وزیر بهداشت کلنگ اجرای عملیات ساخت آن را بر زمین زد. این مرکز در زمینی با زیربنای دو هزار و ‪ ۲۰۰‬مترمربع و اعتبار اولیه ‪۱۰‬ میلیارد ریال ساخته خواهد شد. مرکز سلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از دیگر مراکزی بود که مورد بازدید وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت. وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به استان کردستان عصر امروز برای افتتاح بیمارستان امام حسین(ع) شهر بیجار به این شهرستان سفر خواهد کرد.
 

اختصاص 60 ميليارد ريال براي بيمارستان 210 تختخوابي آمل

فارس - ۱۹/۱/۸۷

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان آمل گفت: امسال60 ميليارد ريال براي ادامه ساخت بيمارستان 210 تختخوابي شهرستان آمل اختصاص يافته است. فرامز اكبري با اشاره به پيشرفت 30 درصدي مراحل ساخت اين بيمارستان گفت: براي ادامه كار ساخت اين بيمارستان مشكل تامين اعتبار نداريم. وي در خصوص پيشرفت فيزيكي سه بيمارستان دولتي و خصوصي در حال ساخت آمل افزود: روند ساخت اين بيمارستان ها كه جزو مصوبات سفر هيئت دولت به استان بود مطلوب است. اكبري اظهار داشت: عمليات ساخت بيمارستان 10 تختخوابي وانا در لاريجان آمل كه در سال گذشته آغاز شد 20 درصد پيشرفت فيزيكي دارد. وي با اشاره به فعاليت سه بيمارستان دولتي با 600 تخت درماني، دو مركز جراحي محدود و 450 مطب و درمانگاه تخصصي و فوق تخصصي، 7 پايگاه اورژانس و فعاليت 132 خانه بهداشت روستايي در اين شهرستان تصريح كرد: اين شهرستان همچنان از نبود يك بخش ويژه سوختگي در مراكز درماني رنج مي برد. رئيس شبكه بهداشت و درمان آمل بيان كرد: ساخت سه خانه بهداشت با 540 ميليون ريال و آغاز ساخت در دو مركز بهداشتي و درماني در روستاي قلعه كش و رشتكلا را از فعاليت هاي اين مركز در سال گذشته بوده است. وي گفت: هم اكنون 25 مركز بهداشتي و درماني روستايي و هجده مركز شهري در آمل وجود دارد.اكبري در پايان يادآور شد: يك مركز بهداشتي و درماني در اين شهرستان كه زمين آن توسط يك خيز به مساحت يك‌هزارو 500 هكتار در در منطقه كلاكسر كلا آمل راه اندازي خواهد شد.
 
---------------------------------
پایان

منبع : تاریخ : ۱۳۸۷/۲/۲۲ تعداد بازدیدکنندگان : 12571

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 1302
بازدید دیروز : 1277
بازدید این ماه : 86666
بازدید امسال : 321370
بازدید کل : 36688443

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش