50 مطلب آخر
چند پروژه : گزارش وضعیت بیمارستانهای قزوین

تعداد تخت‌هاي موجود بيمارستاني در استان قزوين يك‌هزار و 626 تخت است كه اين رقم تا پايان سال 1393 بايد به يك‌هزار و 890 تخت برسد     . . . . .    در شهرستان آبيك نيز اين شهرستان داراي يك بيمارستان خصوصي است و يك بيمارستان 36 تختخوابي نيز در حال احداث است    . . . . .    در حال حاضر به جز بيمارستان‌هاي در حال احداث، 13 بيمارستان خصوصي و دولتي در سطح استان قزوين وجود دارد     . . . . .     بيمارستان‌هاي آبيك و تاكستان در حال ساخت هستند    . . . . .     بيمارستان خصوصي مهرگان در قزوين با 50 تخت نيز تا پايان امسال به بهره‌برداري مي‌رسد     . . . . . .     بيمارستان مينودر نيز اميداست مشكل آن حل و به بهره‌برداري برسد   . . . . . .   

جهت رویت اين خبر  ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن در كادر زير کلیک فرمائید :

تحلیل ما

متن کامل

تأمين 1890 تخت بيمارستاني در قزوين 

 معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي قزوين گفت: تعداد تخت‌هاي موجود بيمارستاني در استان قزوين يك‌هزار و 626 تخت است كه اين رقم تا پايان سال 1393 بايد به يك‌هزار و 890 تخت برسد.

مسعود رضايي  اظهار داشت: تا پايان سال 1393، يك‌هزار و 270 تخت در شهر قزوين، آبيك 88 تخت، البرز 206 تخت، بوئين زهرا 135 تخت و تاكستان 191 تخت بيمارستاني پيش‌بيني شده است.


وي ادامه داد: در مجموع يك‌هزار و 890 تخت بيمارستاني براي استان تا پايان سال 93 پيش‌بيني شده است كه با توجه به وضعيت موجود و تعداد تخت‌هاي بيمارستاني، در قزوين با بهره‌برداري از بيمارستان مينودر با 200 تخت، از نظر تعداد تخت به استاندارد مي‌رسيم.

 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي قزوين اضافه كرد: در شهرستان آبيك نيز اين شهرستان داراي يك بيمارستان خصوصي است و يك بيمارستان 36 تختخوابي نيز در حال احداث است كه با بهره‌برداري از اين بيمارستان نياز اين شهرستان تأمين است.


وي عنوان داشت: در شهرستان البرز نيز يك بيمارستان وجود دارد و اگر احداث بيمارستاني در محمديه تصويب شود اين 206 تخت بيمارستاني مورد نياز در البرز تكميل مي‌شود

در بوئين زهرا نيز تخت بيمارستاني بسيار ولي درصد اشغال آن پايين است كه با وجود حضور پرشكان متخصص به دليل موقعيت جغرافيايي درصد اشغال تخت به 50 تا 60 درصد مي‌رسد كه پيش‌بيني ما اين است اين بيمارستان كافي است.


رضايي يادآور شد: در تاكستان نيز با توجه به نياز به 191 تخت بيمارستاني تا پايان سال 93، بيمارستان تأمين اجتماعي اين شهرستان فعال است و بيمارستاني نيز در حال احداث دارد كه با وارد شدن اين بيمارستان نيز به چرخه درماني به طور تقريبي نياز اين شهرستان تأمين است.


وي تأكيد كرد: تخت بيمارستاني موجود در استان يك‌هزار و 626 تخت است كه با تكميل پروژه‌هايي كه در حوزه بيمارستاني در حال احداث است نياز ما در خصوص تخت‌هاي بيمارستاني در شهرستان‌هاي مختلف استان تأمين مي‌شود.


معاون درمان دانشگاه علوم پزشكي قزوين اعلام كرد: ما در حال حاضر به جز بيمارستان‌هاي در حال احداث، 13 بيمارستان خصوصي و دولتي در سطح استان قزوين داريم كه بيمارستان‌هاي آبيك و تاكستان در حال ساخت هستند و بيمارستان خصوصي مهرگان در قزوين با 50 تخت نيز تا پايان امسال به بهره‌برداري مي‌رسد و بيمارستان مينودر نيز اميدواريم مشكل آن حل و به بهره‌برداري برسد.

منبع : فارس

منبع : تاریخ : ۱۳۸۹/۸/۱۰ تعداد بازدیدکنندگان : 13883

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 1388
بازدید دیروز : 4088
بازدید این ماه : 1388
بازدید امسال : 325544
بازدید کل : 36692617

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش