50 مطلب آخر
تخت روانپزشکی : آغاز پروژه بیمارستان بزرگ روانپزشکی ایران در جاده مخصوص کرج

مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی ایران با ظرفیت اولیه  300 تختخواب وابسته به  دانشگاه علوم پزشکی ایران در فضایی به مساحت حدود 30 هزار مترمربع در سه بخش فضای درمانی، اداری و جانبی در هفت کیلومتری جاده مخصوص کرج در کنار بیمارستان فعلی روانپزشکی ایران کلنگ زنی شد ................

هزینه این پروژه حدود 750 میلیارد ریال برآورد شده که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و خیرین تامین و با پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا(ع) ساخته می شود ...............

بخش های این بیمارستان شامل اورژانس، درمانگاه، بازتوانی و توانبخشی، عمومی و پشتیبان، اداری، پاویون، آموزش، ECT، بستری-اقامت درمانی و فضاهای جانبی مانند مهدکودک، بوفه و موتورخانه است .......................

تحلیل ما

متن کامل

 

 آغاز پروژه بیمارستان بزرگ روانپزشکی ایران در جاده مخصوص کرج

 

وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی گفت: حداقل نیاز تخت بیمارستانی برای بیماران اعصاب و روان در کل کشور 20 هزار تخت است و این امر میسر نخواهد شد مگر اینکه اقتصاد این بخش از حوزه درمان با اصلاح تعرفه ها و حمایت بیش از پیش بیمه ها متحول شود.

 

سیدحسن هاشمی روز سه شنبه در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه احداث مرکز آموزشی درمانی 300 تختخوابی روانپزشکی ایران با بیان این مطلب افزود: بیماران اعصاب و روان و در پی آن بیماران سوختگی به دلیل نوع بیماری، فرهنگ کشور و حمایت نکردن بیمه گران، مظلوم ترین بیماران جامعه هستند.


وی با اشاره به اینکه مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی ایران پس از راه اندازی توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران خدمات رسانی خواهد شد، ابراز امیدواری کرد که تعداد تخت بیماران اعصاب و روان این مرکز در آینده نزدیک به 400 تخت برسد.


او اضافه کرد: در حال حاضر حدود 9 هزار تخت بیمارستانی در کشور برای بیماران اعصاب و روان وجود دارد که یک هزار تخت نیز در آینده نزدیک به آن اضافه خواهد شد.


پروژه احداث بیمارستان 300 تختخوابی روانپزشکی ایران در فضایی به مساحت حدود 30 هزار مترمربع در هفت کیلومتری جاده مخصوص کرج در کنار بیمارستان فعلی روانپزشکی ایران افتتاح شد.


هزینه این پروژه حدود 750 میلیارد ریال برآورد شده که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی ایران و خیرین تامین و با پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا(ع) ساخته می شود.

 

مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی ایران هم اکنون با ۱۵۸ تخت بیمارستانی در کیلومتر ۷ جاده مخصوص کرج، به تمامی مراجعین از سراسر کشور و به ویژه غرب استان تهران، خدمات روانپزشکی، روانشناسی بالینی، انواع روان درمانی، مددکاری اجتماعی و کاردرمانی را به صورت سرپایی و بستری ارائه می دهد

----------------------

پایان

منبع : خبرگزاری ایرنا +مهر تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۲۵ تعداد بازدیدکنندگان : 8533

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 1216
بازدید دیروز : 1277
بازدید این ماه : 86580
بازدید امسال : 321284
بازدید کل : 36688357

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش