50 مطلب آخر
چند پروژه : ساخت 1350 تخت بیمارستانی ظرف 2سال در قالب 6 بیمارستان در کرج

ائم مقام وزیر بهداشت : حدود 1350 تخت بیمارستانی ظرف مدت دو سال در قالب شش بیمارستان ساخته شده است ..........

ازاین تعداد تخت، 750 تخت تحویل داده شده که در حال پذیرش بیمار است و 600 تخت نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و این تخت ها شامل : 86 تخت آی سی یو، 36 اتاق عمل، 40 تا ان آی سی یو و 15 تخت پی آی سی یو هستند ...................

دو مرکز بزرگ تصویر برداری دولتی ام آر آی و سی تی اسکن برای نخستین بار احداث شده است که یکی از آنها در حال بهره برداری و دیگری نیز تا آخر سال فعال خواهد شد ....................

ساخت ده هزار متر کلینیک ویژه + 3 دانشکده داروسازی، پرستاری و دندانپزشکی +  افتتاح کلینیک دندانپزشکی با 60 یونیت + افتتاح تعداد 217 پایگاه سلامت با مشارکت بخش خصوصی + راه اندازی 67 مرکز جامع خدمات سلامت + ..........

تحلیل ما

متن کامل

 

ساخت 1350 تخت بیمارستانی ظرف 2سال در قالب 6 بیمارستان در کرج

 

دکتر حریرچی گفت: همانطور که وعده داده بودیم تغییرات جدیدی در چهره بهداشت و درمان استان البرز ایجاد شد و خدمات دلسوزانه و اخلاق مدارانه موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرد.

دکتر ایرج حریرچی قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارائه گزارشی جامع از بازدید سرزده روز جمعه خود از مراکز بهداشتی و درمانی استان البرز، اقدامات و دستاوردهای اجرای طرح تحول سلامت در این استان را تشریح کرد.

وی با اشاره به اینکه، در بازدیدی که حدود یک سال گذشته از این استان داشتم و به دلیل عقب افتادگی هایی که در حوزه بهداشت و درمان در این استان داشتیم، اعلام کردم که " شرمنده مردم عزیز در ایران کوچک هستیم" اکنون با افتخار می گویم که قسمت عمده ای از این کمبودها جبران شده و تمام تلاش خودمان را برای رسیدن به نقطه ای که دیگر هیچ بیمار کرجی برای درمانهای تخصصی و فوق تخصصی از کرج به تهران مراجعه نکند و درمانی مطابق شآن شان دریافت نماید، خواهیم کرد.

دکتر حریرچی تاکید کرد: سخنان اخیر رییس جمهوری با اصحاب رسانه در استان البرز صحه گذاشتن بر تلاش های اثربخش خدمتگزاران مردم در وزارت بهداشت بود که یکی از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم را در حوزه سلامت عنوان کردند و فرمودند: در زمینه بهداشت و درمان نیز تصمیم گرفته شده که تعداد تخت‌های بیمارستانی استان ‏از 960 به 2100 تخت افزایش یابد .

قائم مقام وزیر بهداشت کار جهادی، تخصصی، آگاهانه و متعهدانه را یکی از ابزارهای لازم در جبران عقب افتادگی ها حوزه سلامت ذکر کرد و گفت: مصداقی از این نوع خدمتگزاری را روز گذشته در بازدید از بیمارستان شهید مدنی کرج مشاهده کردم که سوپروایزر شب با وجود مشکل حاد کلیوی، آنژیوکت به دست داشت و بعد از 12 ساعت کار همچنان با خوشرویی یپگیر امور بیماران بود.

سخنگوی وزارت بهداشت اقدامات انجام شده در استان البرز با اجرای طرح تحول سلامت را تشریح کرد و گفت: حدود 1350 تخت بیمارستانی ظرف مدت دو سال در قالب شش بیمارستان ساخته شده است.

وی در ادامه گفت: ازاین تعداد تخت، 750 تخت تحویل داده شده که در حال پذیرش بیمار است و 600 تخت نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و این تخت ها شامل : 86 تخت آی سی یو، 36 اتاق عمل، 40 تا ان آی سی یو و 15 تخت پی آی سی یو هستند.

به گفته دکتر حریرچی، دو مرکز بزرگ تصویر برداری دولتی ام آر آی و سی تی اسکن برای نخستین بار احداث شده است که یکی از آنها در حال بهره برداری و دیگری نیز تا آخر سال فعال خواهد شد.

معاون کل وزارت بهداشت از دیگر اقدامات انجام شده به ساخت ده هزار متر کلینیک ویژه، 3 دانشکده داروسازی، پرستاری و دندانپزشکی و همچنین افتتاح کلینیک دندانپزشکی با 60 یونیت که در سفر وزیر بهداشت بهره برداری از آنها آغاز شد، اشاره کرد.

قائم مقام وزیر بهداشت بالاترین سرعت در راه اندازی پایگاه های بهداشتی در کرج را نقطه مثبتی اعلام کرد و گفت: اقداماتی که در بخش بهداشت در این استان صورت گرفته است قابل تحسین است و شامل افتتاح تعداد 217 پایگاه سلامت با مشارکت بخش خصوصی و راه اندازی 67 مرکز جامع خدمات سلامت است که، کل استان البرز تحت پوشش خدمات کامل بهداشتی قرار داده گرفته است.

وی ضمن اشاره به احداث دو دانشکده که 50 درصد پیشرفت داشته و تا پایان دولت یازدهم به بهره برداری خواهد رسید، گفت: همانطور که در بازدید مرداد ماه سال گذشته وعده داده بودیم که در یکسال آینده تغییرات جدیدی در چهره بهداشت و درمان این استان ایجاد خواهیم کرد" خوشبختانه سربلند شدیم و هم از لحاظ فضاهای فیزیکی ، تاسیسات و تجهیزات اقدامات مثبتی شد و هم در حوزه نیروی انسانی با خدمات دلسوزانه و اخلاق مدارانه موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کردیم.

قائم مقام وزیر بهداشت در پایان یادآور شد: در پایگاههای بهداشتی و پایگاههای بهداشتی مشارکتی استان البرز اقدامات خوبی به همت همکاران دانشگاه علوم پزشکی البرز صورت گرفته است و این استان با توجه به پوشش همگانی سلامت و اقدامات مناسب بهداشتی از استانهای پیشرو کشور است

 --------------------

پایان

منبع : وبدا تاریخ : ۱۳۹۵/۸/۳۰ تعداد بازدیدکنندگان : 8421

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 1385
بازدید دیروز : 4088
بازدید این ماه : 1385
بازدید امسال : 325541
بازدید کل : 36692614

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش