50 مطلب آخر
انواع تخت ویژه : افزايش تعداد تخت‌هاي ICU در كشور

تعداد تخت‌هاي ICU در کشور تا دستیابی به ظرفیت بيش از 2300 تخت  ٬ افزايش مي‌يابد

در 35 سال گذشته، تنها 970 تخت ICU در كشور وجود داشت كه طي دو سال گذشته 760 تخت ديگر به تخت‌هاي موجود افزوده شده است. بزودی و تا فروردين سال آينده نیز ٬ با افزوده شدن 600 تخت ديگر ICU  ٬ مجموع تخت‌هاي ICU در كشور به عدد   ۲ هزار و 330 تخت افزايش خواهد یافت .

كامران باقري لنكراني  ( وزیر بهداشت و درمان ) به عنوان نماينده ويژه رئيس جمهور در دور دوم سفرهاي استاني هيئت دولت به استان بوشهر در جريان بازديد از شهرستان تنگستان در تشريح اين مطلب افزود :

جهت رویت مابقی این خبر ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن  کلیک فرمائید :


تحلیل ما

متن کامل

وزير بهداشت:

تعداد تخت‌هاي ICU به بيش از 2300 عدد افزايش مي‌يابد

وزير بهداشت و درمان گفت: با افزوده شدن 600 تخت ديگر تا فروردين سال آينده، مجموع تخت‌هاي ICU به 2 هزار و 330 تخت مي‌رسد.

به گزارش روابط عمومي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي، كامران باقري لنكراني به عنوان نماينده ويژه رئيس جمهور در دور دوم سفرهاي استاني هيئت دولت به استان بوشهر در جريان بازديد از شهرستان تنگستان در تشريح اين مطلب افزود: در 35 سال گذشته، تنها 970 تخت ICU در كشور وجود داشت كه طي دو سال گذشته 760 تخت ديگر به تخت‌هاي موجود افزوده شده است.


وزير بهداشت اعلام كرد: تا فروردين سال آينده با افزوده شدن 600 تخت ديگر ICU مجموع تخت‌هاي ICU در كشور به 2 هزار و 330 تخت افزايش مي‌يابد.


وي در تبيين عملكرد دولت و مقايسه آن با سال‌هاي گذشته گفت: در 15 سال گذشته در بخش ورزش، تعداد مجموعه‌هاي ورزشي احداث شده 1500 مجموعه بوده است كه طي دو سال و نيم گذشته 2100 مجموعه ورزشي ديگر احداث شده است.


وي افزود: به منظور ايجاد اشتغال و رفع معضل بيكاري يك ميليون و 200 هزار فرصت شغلي از محل تخصيص وام به بنگاههاي كوچك و زود بازده ايجاد شده است.


وزير بهداشت كه در آستانه سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و تقارن آن با سي‌امين ماه عمر دولت نهم در جمع شوراي اداري شهرستان تنگستان سخن مي‌گفت، ضمن تقدير از تلاش مسئولين استان بوشهر به دليل اجرايي نمودن بخش عمده‌اي از مصوبات سفر هيئت دولت به اين استان، اعلام كرد: مطالعه فاز دوم بيمارستان تنگستان شروع شده و مركز بهداشتي _ درماني دلوار بازسازي و شبانه‌روزي خواهد شد.


لنكراني با بيان اين مطلب كه فرصت حضور و شنيدن مشكلات مردم و برداشتن فاصله ما‌بين مسئولي و مردم موجب اخذ تصميم گيري بر اساس مشكلات عامه مردم مي‌شود، گفت: جهت‌گيري اين دولت بهره‌گيري از امكانات براي برخورداري آحاد مردم از خدمات و كم كردن فاصله‌ها و پركردن شكاف‌ها و توزيع عادلانه خدمات در همه مناطق كشور است


وي با بيان اين كه مبناي حركت دولت نهم با پيروي از فرمايشات مقام معظم رهبري، زنده كردن شعارهاي اساسي انقلاب اسلامي است، افزود: قبول اين مسئوليت در اين شرايط تعهداتي را متوجه ما مي‌كند و بايد از اين فرصت براي انجام اين تعهدات حداكثر استفاده را بنمائيم چرا كه محور توجه اين دولت همان عدالت خواهي است.


گفتني است وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در دور دوم سفر رياست جمهوري به استان بوشهر در ديداري صميمانه با جمع كثيري از مردم شهرستان تنگستان از نزديك با مسائل و مشكلات آنان آشنا شد.


وي ضمن بازديد از بيمارستان در حال افتتاح مردم و شركت در جلسه شوراي اداري شهرستان تنگستان با نخبگان اين شهر نيز ديدار و گفت‌وگو كرد

منبع : فارس

منبع : تاریخ : ۱۳۸۶/۱۱/۱۱ تعداد بازدیدکنندگان : 10621

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 1411
بازدید دیروز : 3003
بازدید این ماه : 72241
بازدید امسال : 213441
بازدید کل : 36580514

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش