50 مطلب آخر
بیو توریسم : بيماران خارجي و توريسم درماني در هلال‌احمر

مجتمع دارويي و درماني هلال‌احمر ايران با در اختيار داشتن واحدهاي فوق تخصصي چشم پزشكي، فوق تخصصي دندانپزشكي و جراحي فك‌، واحد همودياليز، راديولوژي، سونوگرافي، اكوكارديوگرافي و مشاوره قلب، واحد تغذيه و آزمايشگاه تشخيص طبي كه با آخرين تجهيزات مدرن پزشكي همراه هستند، خدمات درماني به بيماران خارج از كشور ارائه مي‌كند  . . . .

جهت رویت مابقی این خبر ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن  کلیک فرمائید :


تحلیل ما

متن کامل

واحد توريسم درماني هلال‌احمر بيماران خارجي را معالجه مي‌كند

رئيس كلينيك جمعيت هلال‌احمر از پذيرش و درمان بيماران خارجي در واحد توريسم درماني اين جمعيت خبر داد.

جواد يحيي‌نسب  اظهار داشت: مجتمع دارويي و درماني هلال‌احمر ايران با در اختيار داشتن واحدهاي فوق تخصصي چشم پزشكي، فوق تخصصي دندانپزشكي و جراحي فك‌، واحد همودياليز، راديولوژي، سونوگرافي، اكوكارديوگرافي و مشاوره قلب، واحد تغذيه و آزمايشگاه تشخيص طبي كه با آخرين تجهيزات مدرن پزشكي همراه هستند، خدمات درماني به بيماران خارج از كشور ارائه مي‌كند.


وي مجتمع دارويي و درماني هلال‌احمر ايران را بزرگترين واحد درماني جمعيت هلال‌احمر عنوان كرد و گفت: واحد فوق تخصصي چشم‌پزشكي هلال ايران بيشترين مراجعه كننده بيماران خارج از كشور را به خود اختصاص داده است.

 
يحيي‌نسب بيشترين مراجعه كننده بيماران خارج از كشور به مجتمع دارويي و درماني هلال ايران را از كشور عراق نام برد و افزود: واحد توريسم درماني اين مجتمع با مجهز بودن به آخرين سيستم‌هاي تشخيصي، درماني و جراحي‌هاي چشم بوده و به رفع مشكلات عيوب انكساري "ALLEGRETTO " با پيشرفته‌ترين دستگاه روز دنيا اقدام مي‌كند.


وي تأكيد كرد: بيماران مبتلا به عارضه‌هاي چشم كشور عراق مي‌توانند همزمان با درمان بيماري‌ در مجتمع دارويي و درماني هلال‌ايران از مراكز اقامتي اين مجتمع براي سكونت موقت و معالجه خود و همراهانشان نيز استفاده كنند.

 
يحيي‌نسب افزود: مجتمع دارويي و درماني هلال‌ايران در سال گذشته بيش از 5 هزار و 800 عمل جراحي چشم انجام داده و در چهار ماه اول سال جاري 2 هزار عمل تخصصي چشم در اين مجتمع انجام شده است.

منبع :  باشگاه خبري فارس

منبع : تاریخ : ۱۳۸۸/۷/۲۵ تعداد بازدیدکنندگان : 11590

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 160
بازدید دیروز : 2038
بازدید این ماه : 67987
بازدید امسال : 209187
بازدید کل : 36576260

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش