50 مطلب آخر
آمبولانس : اضافه دريافت آمبولانس‌هاي خصوصي؟؟؟؟

حسن امامي رضوي معاون درمان وزارت بهداشت : با توجه به اينكه برخي از آمبولانس‌هاي خصوصي تعرفه انتقال بيمار به مراكز درماني را رعايت نمي‌كنند و ارقامي بيش از تعرفه از بيماران و مردم اخذ مي‌كنند، شاكيان با دريافت رسيد از آن‌ها و مراجعه به معاونت‌هاي درماني دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور مي‌توانند حقوق خود دراين زمينه را مطالبه كنند  . . . .  در اين زمينه 2 نظارت فعال و نظارت مبتني بر شكايات انجام مي‌شود كه گزارش ناظران مركز فوريت‌ها و معاونت‌هاي درمان دانشگاه‌ها (نظارت فعال) و شكايات مردم (نظارت مبتني بر شكايات) در اين دو بخش به كميسيون ماده 11 براي صدور حكم ارجاع مي‌شود  . . . .  امامي رضوي با اشاره به اينكه خدمات آمبولانس خصوصي صرفاً خدمات بين بيمارستاني است گفت: خدمات به مصدومان توسط اورژانس 115 در شهرها و جاده‌ها به خوبي در حال انجام است و بخش خصوصي در اين زمينه نمي‌تواند دخالت كند  . . . . 

جهت رویت متن كامل اين مطلب ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن در كادر زير کلیک فرمائید :

تحلیل ما

متن کامل

مردم اضافه دريافت آمبولانس‌هاي خصوصي را گزارش كنند

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: مردم اضافه دريافت آمبولانس‌هاي خصوصي را با مراجعه به معاونت هاي درمان دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور گزارش كنند.

 به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت بهداشت، حسن امامي رضوي افزود: با توجه به اينكه برخي از آمبولانس‌هاي خصوصي تعرفه انتقال بيمار به مراكز درماني را رعايت نمي‌كنند و ارقامي بيش از تعرفه از بيماران و مردم اخذ مي‌كنند، شاكيان با دريافت رسيد از آن‌ها و مراجعه به معاونت‌هاي درماني دانشگاه‌هاي علوم پزشكي كشور مي‌توانند حقوق خود دراين زمينه را مطالبه كنند.

وي نظارت بر اجراي تعرفه‌هاي مصوب اورژانس در كشور را چنين تشريح كرد: در اين زمينه 2 نظارت فعال و نظارت مبتني بر شكايات انجام مي‌شود كه گزارش ناظران مركز فوريت‌ها و معاونت‌هاي درمان دانشگاه‌ها (نظارت فعال) و شكايات مردم (نظارت مبتني بر شكايات) در اين دو بخش به كميسيون ماده 11 براي صدور حكم ارجاع مي‌شود.

معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: آيين نامه نحوه برخورد كميسيون ماده 11 با تخلفات اورژانس براي تسريع در روند رسيدگي به پرونده‌ها نيازمند كمي اصلاحات است كه اين اصلاحات به زودي انجام و ابلاغ مي‌شود.

امامي رضوي با اشاره به اينكه خدمات آمبولانس خصوصي صرفاً خدمات بين بيمارستاني است گفت: خدمات به مصدومان توسط اورژانس 115 در شهرها و جاده‌ها به خوبي در حال انجام است و بخش خصوصي در اين زمينه نمي‌تواند دخالت كند.

منبع : فارس

منبع : تاریخ : ۱۳۸۹/۵/۱۳ تعداد بازدیدکنندگان : 10482

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 232
بازدید دیروز : 1074
بازدید این ماه : 26779
بازدید امسال : 167979
بازدید کل : 36535052

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش