50 مطلب آخر
تله مدیسین : تاسيس بيمارستان مشترك جهاني با تله مدسين

رئيس انجمن تله مدسين آمريكا: بيماري‌هاي موجود در دنيا نشان مي‌دهد كه بايد بيمارستان مشتركي در دنيا به وجود آيد تا همه نظرات را جمع كند و شبكه سودمندي را تشكيل دهد   . . . . .   با استفاده از فناوري اطلاعات مي‌توانيم اين امكان را فراهم آوريم كه بيماران بدون مراجعه به بيمارستان درمان را انجام دهند. با اين تكنولوژي‌ سد و موانع قبلي را برمي‌داريم تا خدمات بهتري در زمينه دسترسي به كشورهاي در حال توسعه داشته باشيم    . . . .    بايد تكنولوژي‌هاي جديد را به خانه‌ها بياوريم و با كمك تله مدسين زمان تشخيص را زودتر كنيم تا بيماران بتواند از راه دور در خانه‌اش درمان را انجام دهد و از اين راه معالجه بدون نياز به بيمارستان با هزينه پايين‌تر انجام شود   . . . . .  

جهت رویت متن کامل این خبر  ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن  در کادر ذیل کلیک فرمائید :

تحلیل ما

متن کامل

تاسيس بيمارستان مشترك جهاني براي كنترل بيماريهاي اپيدمي

از نگراني‌هاي در حال افزايش، موضوع ايدز و مالاريا است كه يك ميليون نفر در سال به آن مبتلا مي‌شوند لذا بايد همه با هم كار كنيم تا كيفيت زندگي انسان‌ها را بالا ببريد.

رئيس انجمن تله مدسين آمريكا گفت: بيماري‌هاي موجود در دنيا نشان مي‌دهد كه بايد بيمارستان مشتركي در دنيا به وجود آيد تا همه نظرات را جمع كند و شبكه سودمندي را تشكيل دهد.


 دل آلورسون افزود: امروز موضوع سلامت از راه دور مي‌تواند همه افراد جامعه را پوشش دهد و با توجه به فاصله زيادي كه با كشورهاي ديگر داريم روابط و ارتباط از راه دور مي‌تواند از طريق تله مدسين خدمات درماني را ارتقاء دهد.


وي تصريح كرد: با استفاده از فناوري اطلاعات مي‌توانيم اين امكان را فراهم آوريم كه بيماران بدون مراجعه به بيمارستان درمان را انجام دهند. با اين تكنولوژي‌ سد و موانع قبلي را برمي‌داريم تا خدمات بهتري در زمينه دسترسي به كشورهاي در حال توسعه داشته باشيم.

 
آلورسون گفت: از نگراني‌هاي در حال افزايش، موضوع ايدز و مالاريا است كه يك ميليون نفر در سال به آن مبتلا مي‌شوند لذا بايد همه با هم كار كنيم تا كيفيت زندگي انسان‌ها را بالا ببريد.


رئيس انجمن تله‌مدسين آمريكا افزود: تحقيقات جهاني سلامت در تله‌مدسين، دانش، روابط، اعتقادات و رفتارهاي متفاوت از يك طرف و تحقيقات كاربردي و تحقيقات‌ نمونه‌اي روي بيماران خاص از طرفي موجب شده است صلح و روابط بين كشورها برقرار شود و درباره بيماري‌هاي مختلفي مانند ديابت و فشارخون برنامه‌هاي جهاني ايجاد شود.


آلورسون افزود: بايد تكنولوژي‌هاي جديد را به خانه‌ها بياوريم و با كمك تله مدسين زمان تشخيص را زودتر كنيم تا بيماران بتواند از راه دور در خانه‌اش درمان را انجام دهد و از اين راه معالجه بدون نياز به بيمارستان با هزينه پايين‌تر انجام شود.

همچنين به كمك اين روش مي‌توان جراحي‌هاي متفاوت را به كمك جراحان برتر در اتاق‌هاي عمل بيمارستان‌ها انجام داد و اين جراحي‌ها را به طور مستقيم در دانشگاه‌هاي علوم پزشكي پخش كرد.

 منبع : ایلنا

منبع : تاریخ : ۱۳۸۹/۸/۲۲ تعداد بازدیدکنندگان : 10382

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 2942
بازدید دیروز : 1945
بازدید این ماه : 8736
بازدید امسال : 75247
بازدید کل : 36442320

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش