50 مطلب آخر
مدیریت بیمارستانی : طرح «حاکمیت بالینی» در 10 بیمارستان پایلوت

ما باید بدانیم مردم از ما چه می خواهند و همزمان با خواست مردم کیفیت هم ارتقاء می یابد    . . . . .   باید خدمات ایمن ارائه شود و برای بیماران مشکل دیگری از محیط بیمارستان بوجود نیاید   . . . . .   باید خدمات عادلانه ارائه شود   . . . . .  در حال حاضر 10 بیمارستان پایلوت در این مورد در سطح کشور فعال است که عبارتند از: بیمارستان تبریز، شاهرود، شیراز، اصفهان، زاهدان، دو بیمارستان دانشگاه تهران، شهید بهشتی، یک بیمارستان وابسته به تامین اجتماعی و یک بیمارستان وابسته به وزارت دفاع    . . . . . .

جهت رویت متن کامل این  خبر ٬ میتوانید بر روی کلمهء   ادامه متن  در کادر ذیل کلیک فرمائید : 

تحلیل ما

متن کامل

اجرای پایلوت طرح «حاکمیت بالینی» در 10 بیمارستان کشور   

ما باید بدانیم مردم از ما چه می خواهند و همزمان با خواست مردم کیفیت هم ارتقاء می یابد،باید خدمات ایمن ارائه شود و برای بیماران مشکل دیگری از محیط بیمارستان بوجود نیاید، باید خدمات عادلانه ارائه شود.

طرح حاکمیت خدمات بالینی هم اکنون به صورت پایلوت در 10 بیمارستان کشور در حال اجراست.

فرناز مستوفیان کارشناس مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن اعلام این خبر، گفت: حاکمیت بالینی یکی از مهمترین اهداف ارتقاء رضایتمندی و ارتقاء جوانب ایمنی با هدف صحیح و روش صحیح به بیماران ارائه می‌شود.

او گفت: ما باید بدانیم مردم از ما چه می خواهند و همزمان با خواست مردم کیفیت هم ارتقاء می یابد،باید خدمات ایمن ارائه شود و برای بیماران مشکل دیگری از محیط بیمارستان بوجود نیاید، باید خدمات عادلانه ارائه شود.

مستوفیان تاكيد كرد: در حال حاضر 10 بیمارستان پایلوت در این مورد در سطح کشور فعال است که عبارتند از: بیمارستان تبریز، شاهرود، شیراز، اصفهان، زاهدان، دو بیمارستان دانشگاه تهران، شهید بهشتی، یک بیمارستان وابسته به تامین اجتماعی و یک بیمارستان وابسته به وزارت دفاع.

منبع : ایلنا

منبع : تاریخ : ۱۳۸۹/۱۰/۱۲ تعداد بازدیدکنندگان : 11191

مطالب مرتبط

برچسب ها

ارسال نظر

عنوان
متن
 
پربیننده ترین مطالب در زمینه
مدیریت بیمارستانی
آمار بازدیدها

بازدید امروز : 3221
بازدید دیروز : 3895
بازدید این ماه : 143433
بازدید امسال : 1317249
بازدید کل : 30304374

نظرسنجی

سوالی برای نظر سنجی وجود ندارد
نظرات سایرین  |  آرشیو نظرسنجی

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندس اردلانی می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت هخامنش